جشن نیکوکاری در مازندران برگزار می شود

  • توسط سرویس خبر
  • بهمن ۱۶, ۱۴۰۰
  • ۰

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران در خصوص جشن نیکوکاری گفت: با توجه به فرا رسیدن ایام پایانی سال، جشن نیکوکاری از برنامه های ملی است که همزمان با سراسر کشور اسفند ماه در مازندران برگزار می شود.

به گزارش سارخبر به نقل از خبرگزاری موج، احمد سعادت، اظهار داشت: از یکم بهمن ماه برنامه ریزی ها برای برگزاری این جشن در استان بر اساس بخشنامه ای که ابلاغ شده در حال انجام است.
وی ادامه داد: یکی از برنامه هایی که می تواند در رفع نیاز خانواده‌های تحت حمایت تأثیر گذار باشد، جشن نیکوکاری است.
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران تصریح کرد: امسال همه حوزه های کمیته امداد در اجرای برگزاری بهتر جشن نیکوکاری همکاری دارند و بر اساس نیازمندیهایی که در حوزه حمایت و حوزه تخصصی بررسی و اعلام شده، تلاش کارکنان این نهاد در رفع این نیازها است.
وی بیان داشت: ادارات کمیته امداد شهرستانها نیازها را از حوزه حمایت این نهاد، دریافت می کنند و همه کارکنان در حوزه های مختلف مانند مسکن، حمایتی، معیشتی، درمانی و… وارد میدان می شوند تا نیازمندان نیز سال نو خود را به شادی آغاز کنند.
سعادت گفت: ۴۵۶ مرکز نیکوکاری در استان نیز در اجرای هرچه بهتر جشن نیکوکاری فعالیت و همکاری دارند و مردم نیک اندیش مازندران می توانند کمک های نقدی و غیر نقدی  خود را به این مراکز تحویل دهند.
وی بیان داشت: در روز  پنجشنبه دوازدهم اسفندماه در همه میادین اصلی شهرهای استان، پایگاه جشن نیکوکاری ایجاد می شود و دفاتر کمیته امداد نیز آماده دریافت کمکهای نقدی مردم نوعدوست است.
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران گفت: در روز سیزدهم اسفند ماه نیز در پایگاه های نماز جمعه این جشن برگزار و کمک های نمازگزاران جمع آوری می شود.
وی افزود: همچنین  در روز چهاردهم اسفندماه بر اساس شرایطی که ستاد کرونا اعلام خواهد کرد، زنگ نیکوکاری در تمامی مدارس استان به صورت مجازی و یا حضوری طنین انداز خواهد شد.
سعادت ابراز داشت: ۳۳ مرکز نیکوکاری آموزش و پرورش استان هم در جشن نیکوکاری فعالیت می کنند و جمع آوری کمک در سطح مدارس و توزیع بین نیازمندان با اولویت دانش آموزان تحت حمایت، توسط آنان انجام خواهد شد.
وی ادامه داد: از ظرفیت دستگاه های متناظر مانند بنیاد مستضعفان، هلال احمر، ستاد اجرایی فرمان امام(ره)، آستان قدس رضوی و…  برای هرچه بهتر برگزار شدن جشن نیکوکاری کمک گرفته می شود.
این مسئول اظهار داشت: همه تلاش کمیته امداد استان  این است که صف خدمت را تا پایان سال  رفع کنیم و در راستای توانمندسازی خانواده های تحت حمایت گام های مؤثری برداریم.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image