بیوتروریسم آمریکایی در ایران

  • توسط سرویس خبر
  • فروردین ۴, ۱۳۹۹
  • ۰
میثم معافی

میثم معافی

مسئولان آمریکایی می‌گویند ما با جنگی که به ایران طی ۸سال تحمیل کردیم توانستیم ۳۰۰هزار ایرانی را بکشیم؛ اما در جنگ جمعیتی در مدت۲۵سال موفق شده‌ایم حدود۳۰میلیون ایرانی را بکشیم بدون اینکه ایرانی‌ها متوجه شوند.

ما با جنگی که به ایران طی ۸سال تحمیل کردیم توانستیم ۳۰۰هزار ایرانی را بکشیم؛ اما در جنگ جمعیتی در مدت۲۵سال موفق شده‌ایم حدود۳۰میلیون ایرانی را بکشیم بدون اینکه ایرانی‌ها متوجه شوند.

در سال ۱۹۴۸ طی یک قرارداد پژوهشی میان ارتش آمریکا و دانشگاه «جان هاپکینز» پایه‌های تئوریک این عمل ریخته شد. هدف این برنامه کاهش جمعیت کشورهای در حال توسعه با عناوینی زیبا و جذاب مثل «تنظیم خانواده» در این کشورهاست.

آمریکا از بیش از ۴۵سال پیش، به کمک کشورهای غربی، پروژه‌ای را در دنیا اجرا می‌کند بنام «جنگ جمعیت» که دو فاز دارد. یکی کشتار مسلحانه (پدیده داعش) و دیگری کشتار غیر مسلحانه (سقط جنین-ناباروری و نارسایی). اساس این پروژه عبارت است از: کاهش جمعیت جهان به‌ویژه مسلمانان و به‌خصوص شیعیان، در مقابل، افزایش نژاد آمریکایی‌های سفیدپوست و غربی‌ها به‌خصوص یهودی‌ها که قوم برتر عالم هستند.

هنری کیسینجر (از پایه‌گزاران این پروژه) در سال۱۹۷۴ نوشت: جمعیت جهان باید به ۲میلیارد کاهش یابد. راه خلاص‌شدن از ۴میلیارد، کشف و گسترش ویروس ایدز بود. (پیش فرض فرمانروایی جهان براساس آموزه‌های تلموذ، کتاب مقدس صهیوینزم )

ابزارهای ترور بیولژیکی و فیزیولژیکی غرب عبارتند از:

-اجرای برنامه تنظیم خانواده (ترویج خانواده دو فرزندی، تک فرزندی و بی فرزندی عقیم و نازاکردن» زنان در سنین باروری و «مقطوع‌النسل‌کردن» مردان از طریق اعمال توبکتومی و وازکتومی)

-ایجاد جنگ‌های داخلی و کشتار انسانی و نسل‌کشی

– برنامه‌های آموزش جنسی و رواج سقط جنین

-انتشار بیماری‌های فراگیر (بیوتروریسم) دست ساز مانند ایدز با همکاری ارتش آمریکا و دانشگاه جان هاپکینز

عقیم‌سازی مردم دیگر کشورها با انواع کالاهای وارداتی مثل لوازم آرایشی، مکمل‌ها، شیرخشک و… واکسن‌های ضدباروری و واکسن‌های دوگانه (فلج، کزاز و… که همزمان عقیم‌سازی می‌کنند)

-کمپانی لانگوم فرانسه بعد از برجام در تهران شعبه زد و در یکی از هتل‌های تهران جشن گرفت.

-ترویج شعار فریبنده پیشی‌گرفتن جمعیت از مواد غذایی

-بر اساس گزارش سازمان بهداشت جهانی، در سال ۱۹۹۶، حدّاقل سی نوع بیماری جدید دست‌ساز تنها در ۲۰ سال اخیر به وجود آمده‌اند. (بیوتروریسم)

*حاکمانی که در جهان سوم، آمریکا را در عقیم‌کردن جمعیت‌های فقیر کشور خود کمک می‌کردند؛ مشوق‌های فراوانی به دست می‌آوردند و دولت‌هایی که همکاری‌های لازم را انجام نمی‌دادند؛ با مشکل مواجه می‌شدند. در ۳۰۰۰۰ روستای اندونزی عقیم‌سازی به صورت «گزینه‌هایی» در ازای مواد غذایی پول، دارو و… پیشنهاد می‌شود.

هنری کیسینجر، سیاستمدار معروف آمریکایی یک برنامه نسل‌کشی غیرحضوری برای آفریقا نوشت و اجرا کرد.

-طبق‌ یک‌ برنامه دقیق‌ و مخفی‌ به‌ سرپرستی‌ «سیا» در سراسر آمریکا بیش‌ از ده‌ هزار زن‌ سرخپوست‌ را قانع‌ نموده‌اند که‌ علاج‌ بیماری‌شان‌ عقیم‌‌شدن‌ است‌ و به‌ این‌ وسیله‌ خواسته‌اند تا نسل‌ سرخپوستان‌ را براندازند.

-در نشست ۱۹ تا ۲۲ خرداد ماه ۱۳۹۰ گروه بیلدربرگ) یکی از نشست های سازمان نئوماسونی مخفی)، ایجاد جنگ و کشتار را در خاورمیانه یکی از مهم‌ترین برنامه‌های خود قرار داده است.

-دهه ۱۹۷۰ میلادی بنیادهای صهیونیستی راکفلر، بیل گیتس و شرکت فراملیتی برای تغییر ژنتیکی بذرها و تخم‌های گیاهی واردساختن ژن‌های سایر موجودات در دانه‌های زراعی و تولید محصولات جدید به عقیم‌کردن زنان و مردان و سرطانی‌کردن سلول‌ها در کشورهای مدنظر خود پرداختند.

-نیکولاس اِبِرشتات، از محققان انستیتو انترپرایز آمریکا با استفاده از داده‌های به‌دست‌آمده از ۴۹ کشور و قلمروهای دارای اکثریت مسلمان دریافت که به طور میانگین نرخ باروری طی۳۰سال‌ از ۱۹۸۰تا ۲۰۱۰، ۴۱ درصد کاهش یافته است، حال آنکه کاهش نرخ بارداری در کل جهان ۳۳ بیشترین کاهش در ایران، عمان، امارات متحده عربی، الجزیره، بنگلادش، تونس، لیبی، آلبانی، قطر و کویت و در حدود ۶۰ درصد یا بیشتر طی سه دهه گذشته بوده است.(وقلت عددنا…)

-طبق سند منتشرشده از سوی پنتاگون برنامه‌هایی که سازمان ملل (UN) و برنامه‌های غذایی که در سطح جهان از سوی آن سازمان در کشورهای دیگر اجرا می‌شود به عنوان عملیات نظامی ارتش آمریکا است. در کمک‌هایی که در زلزله بم از همان سازمان‌ها به ایران شده بود اولین محموله‌هایی که آورده بودند پفک‌هایی بودند که با خوردن آنها افراد عقیم می‌شدند امروزه نسبت به همه چیزهایی که از غرب می‌رسد باید مشکوک بود. علاوه بر عقیم‌سازی بعضی از آنها خاصیت‌های سرطان‌زایی مسموم کنندگی تدریجی هم دارند. (آگروترروریسم-پروژه مک دونالد و تولد آن در ایران بعد از برجام می‌تواند شعبات بیولوژیکی غرب در ایران باشد)

نظر برژینسکی سیاستمدار کهنه¬کار و مشاور سابق امنیت ملی آمریکا:

«از فکرکردن به حمله پیش‌دستانه علیه تأسیسات هسته ای ایران اجتناب کنید و گفتگوها با تهران را حفظ کنید، بالاتر از همه بازی طولانی مدتی را انجام دهید، چون زمان، آمارهای جمعیتی و تغییر نسل در ایران به نفع رژیم کنونی نیست» :(ژورنال وال استریت، سال ۲۰۰۹ میلادی)

-قرارگرفتن ایران در بالاترین رده میان ۷۵ کشور در حال توسعه، در زمینه کنترل جمعیت در سال۱۳۷۱ در تاریخ ۱۶اسفند۷۱ در مورد کنترل جمعیت، ایران را در شمار کشورهای موفق در زمینه کنترل جمعیت شد و حتی گروه بین‌الملل اقدام در تاریخ ۷۳/۳/۲۳ از کشورهای اسلامی خواست تا از الگوی کنترل جمعیت در ایران پیروی کنند، طی این فرایند، یک میلیون زن شیعی ایرانی و بیش از ۸۰هزار مرد شیعه عقیم شدند تا مطابق خواست پیروان مالتوس و شاگردان ایرانی‌اش رشد جمعیت به ۱٫۸ درصد کاهش یابد که نمی‌توان از عوامل بیولوژیک ناشی از مصرف لوازم آرایش قاچاق و اقلام زنانه و برندهای نوشیدنی و غذایی و حتی بذرهای محصولات کشاورزی و… دیگر است که بالغ بر۴میلیون نازا در کشور بخشی از آمار منفی این حوزه می‌باشد.

-البته این گوشه‌ای از تروریسم بیولوژیکی آمریکا و نظام سلطه جهانی در مبحث «جمعیتی» است و ناگفته پیداست که شقوق و شعبات پنهان و آشکار زیادی در حوزه «بیوتروریسم آمریکایی» وجود دارد.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image