نان سنگگ

به گزارش سارخبر به نقل ازحسینعلی قوانلو در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار فارس در ارتباط با افزایش قیمت نان در استان مازندران که توسط برخی از خبازان اعمال می‌شود، اظهار کرد: بر اساس قرار قبلی مقرر شده بود افزایش قیمت نان در مازندران از ۲۹ اسفند سال ۹۸ عملیاتی شود.

وی خاطر نشان کرد: در تاریخ ۲۸ اسفند ۹۸ در ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا مازندران تصمیم گرفته شد که افزایش قیمت نان از ۱۵ فروردین ماه سال جاری اعمال شود.

مدیرکل صمت مازندران اضافه کرد: دستور عدم افزایش قیمت نان به همه واحدهای خبازی اعلام شده که تا قبل از ۱۵ فروردین نرخ جدید اعمال نشود.

وی ادامه داد: اجازه افزایش قیمت نان از ۱۵ فروردین ماه داده شده اما برخی از خبازان از این دستورالعمل سوء استفاده کرده و افزایش قیمت نان را در دستور کار قرار دادند.

قوانلو یادآور شد: ۱۶ پرونده تخلف در ساری به اداره کل تعزیرات ارسال شده و بحث افزایش قیمت نان در آمل را هم به صورت جدی پیگیری می‌کنیم.

وی یادآور شد: هر فردی نسبت به افزایش قیمت نان پیش از ۱۵ فرودین اقدام کند برخورد می‌شود.

مدیرکل صمت مازندران یادآور شد: بحث افزایش قیمت نان در همه نقاط کشور اعمال شده بود، در مازندران همزمان با اجرایی شدن این طرح بحث گرانی بنزین و مشکلات ناشی از کرونا زمان  افزایش قیمت نان را به تاخیر انداخت.

وی اضافه کرد: در مدت ۱۵ روز از خبازان درخواست کردیم که نسبت به افزایش قیمت نان اقدام نکنند و پس از آن بر اساس مصوبه قانونی قیمت جدید برای عرضه نان را در دستور کار خویش قرار دهند.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image